Wyślij wiadomość
Do domu > produkty > Drukarka transferowa DTF >
Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą

drukarka transferowa DTF 330 mm

kolorowa drukarka transferowa DTF CMYK

Miejsce pochodzenia:

Chiny

Nazwa handlowa:

aiifar

Orzecznictwo:

CE;EMC;ROHS

Numer modelu:

A3

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Model dyszy:
2 oryginalne Epsony XP600
Szybkość drukowania:
4 pass 720*1200; 4 przejścia 720*1200; High speed mode 4.5㎡/hour;6 pass 720*1800;
Tryb koloru:
CMYK+LC, LM+W
Maksymalny rozmiar wydruku:
330 mm
Transfer multimediów:
Podawanie papieru o stałym napięciu
Urządzenie ogrzewcze:
Ogrzewanie przednie, środkowe i tylne trójstopniowe
Atramentowy system drogowy:
Automatyczne zasilanie atramentem, biały atrament krąży i miesza
Zasilacz:
110V/220V 50-60Hz
Moc:
≈1kw
Waga opakowania:
271 KG
Wielkość opakowania:
198*115*87 cm cbm: 1,98
Środowisko pracy:
Temperatura 20-28℃ Wilgotność 70%
Konfiguracja:
Z uniwersalnym oczyszczaczem dymu
Obszar osłony:
135*70*68 cm
Warunki płatności i wysyłki
Minimalne zamówienie
1
Cena
negotiable
Szczegóły pakowania
Opakowania drewniane
Czas dostawy
60 dni
Zasady płatności
L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply
10 zestawów tygodniowych
Opis produktu

Samodzielnie opracowany, wyłączny patent na całym świecie i kompleksowa funkcja konserwacji dysz drukarek dtf transfery dft

 

Jesteśmy samowystarczalną fabryką, nie mamy żadnych podwykonawców, nawet płyta główna naszej maszyny jest samodzielnie opracowana, z 8-letnim niezależnym doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji, ma szereg wiodących w branży podajników papieru i białego atramentu systemy obiegu i korzystne patentowo technologie drukowania, możemy pomóc Ci zaoszczędzić dużo czasu i kosztów, tymczasem dozwolone jest również dostosowywanie OEM i ODM, języka i funkcji.Podsumowując, założę się, że Twoi klienci będą bardzo zainteresowani kupnem Twoich pięknych transferów DTF dobrej jakości.

 

Nie martw się, zapewniamy również kompleksową obsługę.Trzy lata gwarancji, cały zespół służy do technicznego wsparcia posprzedażowego online, a głowice drukujące zostaną wstępnie zainstalowane, wszystkie parametry i wartości kalibracji zostaną ustawione w fabryce, oprogramowanie zostanie zainstalowane zdalnie przez nasz serwis personel sprzedaży, instalacja jest bezpieczna, wygodna i szybka, wystarczy dodać atrament, aby korzystać z urządzenia.

 

Jakie są różnice (zalety) między naszymi maszynami a innymi producentami w Chinach?

 

Cztery główne zalety naszych drukarek DTF:

1. System cyrkulacji stałego ciśnienia białego atramentu.

2. System podawania papieru balansowego o stałym naprężeniu.

3. Stacja konserwacyjna z nasadką ochronną i systemem wtrysku płynu nawilżającego.

4. Oprogramowanie operacyjne i konfigurowalny panel językowy.

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 0

 

Podzieliłem go na cztery części, cztery główne punkty sprzedaży naszych drukarek DTF.

Najpierw, jak widać, otrzymaliśmy ten nowo zaprojektowany ulepszony mieszalnik i mikser, który został wynaleziony przez naszych własnych techników, prawdopodobnie nigdy się nie zepsuje, ponieważ zmieniliśmy kształt miksera i używamy silnika krokowego.

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 1Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 2

 

Po drugie, oto nasze filtry do białego atramentu.Nazywamy to filtrem słupkowym, który był używany do filtrowania dużych cząstek białego atramentu, a jest to filtr dyskowy dla mniejszych cząstek.

 

Co więcej, pozwólcie, że pokażę coś typu coller, to jest puma perystaltyczna, dzięki której ciśnienie w rurce z białym atramentem będzie utrzymywane w dynamicznej równowadze, więc przepływ białego atramentu będzie zawsze płynny, raczej się narasta trochę osadu.

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 3

Nasz opatentowany system stałego ciśnienia białego atramentu może zapobiegać osadzaniu się białego atramentu i dobrze chroni głowicę drukującą, aby przedłużyć żywotność głowic drukujących.

 

Kontynuuj, teraz skieruj wzrok tutaj, przejdźmy do naszego następnego projektu patentowego, naszego systemu podawania papieru.

Ponieważ inni producenci używają bardzo wstecznych silników do podawania papieru, po prostu używają silnika do przeniesienia papieru, bez czujnika, więc efekt drukowania nie jest dobry i muszą dostosować folię, gdy proces drukowania przechodzi do środka, nie Nie sądzisz, że to duży kłopot?Ponieważ to naprawdę prowadzi do spowolnienia prędkości podawania i gorszych wyników drukowania, również dlatego, że siła tarcia jednostronnych folii pet nie jest odpowiednia, wiele maszyn fabrycznych nie mogło jej użyć do drukowania transferów dtf.

 

Aby poprawić tę sytuację, nasi technicy opracowali zupełnie nowy system podawania balansu naciągu.Spójrz na to, czy widzisz różnice w stosunku do innych drukarek DTF?

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 4

Nazywamy to „systemem równoważenia stałego naprężenia”, mamy opatentowaną konstrukcję rolki napinającej, która sprawia, że ​​papier idzie w zupełnie inny sposób.I samodzielnie opracowany czujnik naprężenia, który automatycznie dostosowuje naprężenie papieru, aby uzyskać automatyczne i płynne podawanie papieru.Pozwól, że pokażę ci, jak to działa, oto nasz czujnik naciągu folii, który automatycznie dostosowuje naprężenie papieru.

 

System stałego równoważenia napięcia, zapewniający dokładne podawanie papieru, a punkty drukowania są bardzo delikatne, pasowanie jest dokładne, a bloki jasnego koloru są dobrze cięte i wykonywane.Precyzja filmu dwustronnego jest taka sama jak w przypadku filmu jednostronnego.

To niesamowite, bardzo przydatne, osiągające cel, jakim jest oszczędność czasu i kosztów pracy.

 

W międzyczasie, gdy papier jest stale podawany, następnym krokiem jest upewnienie się, że drugi punkt, mam na myśli stronę wyjściową.Ona, papier przyjdzie tutaj, a potem pójdzie głowica drukująca, jeśli papier wejdzie płynnie do wejścia, ale wyjdzie do wyjścia wolniej, wtedy też przyjdzie katastrofa, będzie ryzyko zranienia głowic drukujących, a nie wspomnieć o ostatecznym efekcie nadruku.Aby temu zapobiec, zbudowaliśmy te przemysłowe rolki dociskowe, które zapewniają precyzyjny ruch krokowy, ponieważ prędkość i nacisk są równoważne w każdej małej uroczej rolce, dzięki czemu zapewnia dokładny ruch drukowania od lewej do ciasnej, jednolitą dokładność drukowania.

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 5
Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 6
 

Poza tym, podejdź bliżej, widzisz, na naszej platformie drukowania ssącego jest wiele otworów, gdy zapewnione jest stabilne ciśnienie wiatru, z powodu zasysania próżniowego filmy dla zwierząt domowych nie będą się poruszać.Folie będą szły płasko, zwiększając płynność podawania, dzięki czemu nie zobaczysz wygięcia folii do góry, wtedy nie ma ryzyka porysowania głowic drukujących, co również przedłuży żywotność głowic drukujących.

 

Wszystkie te moduły składają się z naszego systemu podawania papieru o stałym napięciu, który można dostosować do materiałów drukarskich o dowolnej średnicy rolki.

 

Tak, zdecydowanie nie możemy pominąć naszej stacji obsługi, nasze drukarki to dual Epson I3200, multi-color, a jak wszyscy wiemy wszystko ma znaczenie w przypadku głowic drukujących.Następnie dla tych kluczowych elementów drukarek DTF, z dumą przedstawiamy Państwu naszą stację konserwacji w ulepszonej wersji, która jest bardziej wyrafinowana.

 

Nowo zaprojektowana stacja konserwacyjna z nasadką ochronną i systemem wtrysku płynu nawilżającego może dobrze nawilżać głowice drukujące i przedłużać ich żywotność.

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 7

 

Pokażę szczegóły, jak widać, przed odessaniem atramentu z głowic drukujących, uszczelniona pokrywa zostanie zamknięta, ponieważ najpierw doda trochę wody do zakrętki, aby ciśnienie było takie samo między wnętrzem i na zewnątrz głowic drukujących, raczej jak w warunkach próżni, wtedy atrament nie będzie płynął wstecz do głowic drukujących, podczas gdy później nasadka wysysa atrament z głowic drukujących, to jest punkt naszego delikatnego projektu.

 

Użyj konstrukcji uszczelnienia, aby chronić głowice drukujące przed wysuszeniem i kurzem.Popraw wynik funkcji czyszczenia.A także w pełni uszczelniona pokrywa może poprawić efekt czyszczenia.Spójrz, specjalny czujnik wierzchołkowy sprawia, że ​​poduszka atramentowa i dysza idealnie do siebie pasują, doskonale zapobiegają parowaniu atramentu i sprawiają, że głowice drukujące są wilgotne od łez... lol

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 8

 

Jesteśmy samowystarczalną fabryką, nie mamy żadnych podwykonawców, nawet płyta główna naszej maszyny jest samodzielnie opracowana, z 8-letnim niezależnym doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji, ma szereg wiodących w branży podajników papieru i białego atramentu systemy obiegu i korzystne patentowo technologie drukowania, możemy pomóc Ci zaoszczędzić dużo czasu i kosztów, tymczasem dozwolone jest również dostosowywanie OEM i ODM, języka i funkcji.Podsumowując, założę się, że Twoi klienci będą bardzo zainteresowani kupnem Twoich pięknych transferów DTF dobrej jakości.

 

Nie martw się, zapewniamy również kompleksową obsługę.Trzy lata gwarancji, cały zespół służy do technicznego wsparcia posprzedażowego online, a głowice drukujące zostaną wstępnie zainstalowane, wszystkie parametry i wartości kalibracji zostaną ustawione w fabryce, oprogramowanie zostanie zainstalowane zdalnie przez nasz serwis personel sprzedaży, instalacja jest bezpieczna, wygodna i szybka, wystarczy dodać atrament, aby korzystać z urządzenia.Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 9Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 10Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 11Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 12Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 13

Często zadawane pytania

1. Jak długo mogę otrzymać informację zwrotną po wysłaniu zapytania?

Odpowiemy w ciągu 12 godzin w dniu roboczym.

 

2. Czy możesz wykonać nasz projekt?

Tak, jesteśmy fabryką źródłową.Twój niestandardowy projekt (OEM/ODM) jest dostępny.

 

3. Czy możesz wykonać nasz projekt opakowania?

Tak, pls wyślij nam plik projektu, wycenimy cenę i wykonamy dokładnie ten sam pakiet na podstawie twojego projektu.Lub mamy też jakiś pakiet w celach informacyjnych.

 

4. Jaki jest uniwersalny czas realizacji zamówienia?

Mała produkcja: 3-4 dni Produkcja masowa: 7-15 dni lub na podstawie ilości.

 

5. Jaki rodzaj wysyłki masz?

DHL, FEDEX, UPS, EMS, TNT itp.

 

Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 14Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 15Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 16Kompleksowa drukarka transferowa DTF z dyszą 330 mm Kolor CMYK 17

 

O nas i serwisie posprzedażowym

1. Zapytanie o profesjonalną wycenę i komunikację z pacjentem.

2. Potwierdź cenę, czas realizacji, próbkę, termin płatności itp., Aby zrealizować zamówienia.

3. DGsupercolor Sales przekaże Ci FAKTURĘ PROFORMA ze szczegółami.

4. Klienci dokonują płatności za depozyt za pośrednictwem aliexpress, TT, West Union lub Paypal.

5. Początkowa produkcja zostanie zorganizowana pod względem czasu realizacji, poinformujemy klientów po raz pierwszy, jeśli wystąpią jakiekolwiek niepewne sprawy, dostosujemy nowy czas realizacji.

6. Środkowa produkcja będzie Cię informować o najnowszych aktualizacjach.

7. Klient dokonuje płatności za saldo przed wysyłką.

8. Produkcja końcowa zapewni śledzenie po zorganizowaniu wysyłki.Jeśli potrzebujesz więcej i wysyłki drogą morską, przekażemy Ci również zdjęcie do zatwierdzenia.

9. Zamówienie można uznać za „zakończone” w momencie otrzymania towaru i zadowolenia z niego oraz naszej obsługi.


Jaka jest różnica między DTF a DTG?
W DTG rysunek i tusz są mieszane z tkaniną i wydają się bardziej szorstkie w dotyku, jak sama podstawa, podczas gdy w DTF utrwalacz sprawia, że ​​wydaje się ona plastyczna, jaśniejsza i ma mniejszą przyczepność do tkaniny.

Czy koszulka sublimacyjna jest w porządku?
Proces ten jest odpowiedni dla 100% bawełny, mieszanek bawełny z poliestrem itp. Podczas gdy sublimacja działa z większością 100% materiałów poliestrowych, tusze lepiej sprawdzają się w przypadku jaśniejszych kolorów.W przypadku drukowania na ciemnej poliestrowej koszuli atrament może wyglądać na matowy lub wyblakły z powodu ciemnego pigmentu w koszulce.

 

Czy druk sublimacyjny jest drogi?
Sublimacja barwnika jest przystępna cenowo.Druk sublimacyjny był kiedyś drogi i zniechęcający ze względu na różnorodność sprzętu i wymagane wieloetapowe procesy.To aż 20 000 $ za samą drukarkę, nie licząc kosztów prasy termicznej.

Co oznacza DTF w druku?
Direct to Film (DTF) to proces wykorzystujący mechanizm prasowania na gorąco do przenoszenia wydruków na tkaninę lub inne podłoża.W przeciwieństwie do metody DTG, która ma zastosowanie tylko do tkanin bawełnianych, metoda DTF może być stosowana do mieszanek bawełny i poliestru.

 

Dlaczego właśnie my

Mamy 8 lat niezależnego doświadczenia w zakresie badań i rozwoju oraz produkcji, rzadką w branży samodzielnie opracowaną płytę i trzyletnią gwarancję, kompletną fabrykę źródłową.Szereg wiodących w branży technologii podawania papieru i drukowania patentów.Wyjątkowe cechy naszych produktów polegają na tym, że mają one ogromne zalety techniczne i wysoką jakość, co może pomóc klientom zaoszczędzić dużo czasu i kosztów.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do wytrząsania proszku DTF Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 dtffilmprinter.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.