Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Informacje o firmie Firma AIIFAR weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Druku Cyfrowego w Szanghaju w 2023 roku
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86--18102687478
Skontaktuj się teraz

Firma AIIFAR weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Druku Cyfrowego w Szanghaju w 2023 roku

2023-06-14

Najnowsze wiadomości o Firma AIIFAR weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Druku Cyfrowego w Szanghaju w 2023 roku

Firma AIIFAR weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Druku Cyfrowego 2023 w Szanghaju, która odbędzie się w dniach 18–21 czerwca w Narodowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym (Szanghaj), 333 Songze Avenue, dzielnica Qingpu, Szanghaj.Numer naszego stoiska to 5.2H-C1540.

 

Na tę wystawę przygotowaliśmy się starannie, prezentując przed Państwem doskonały poziom techniczny i wysokowydajne maszyny.Jedną z naszych najlepiej sprzedających się maszyn byłaby maszyna do wytrząsania proszku 60 CM, wykorzystująca metodę tkania, do 20 M / H, tryb pracy maszyny ma nie tylko sterowanie ręczne, ale także sterowanie automatyczne, łatwe w obsłudze i użytkowaniu. Tymczasem ty może nadzorować temperaturę różnych pieców i wagę proszku topliwego za pośrednictwem monitora.

najnowsze wiadomości o firmie Firma AIIFAR weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Druku Cyfrowego w Szanghaju w 2023 roku  0

Powodem, dla którego wybrałeś naszą maszynę jest to, że ten rodzaj wytrząsarki do proszku jest o wiele bardziej energooszczędny niż wytrząsarki do proszków innych marek, poza tym ma lepszy efekt ogrzewania.Podsumowując, jest to, że możemy zaoszczędzić pieniądze.

 

Możesz zapytać, gdzie jest nasza przewaga? Po pierwsze, ma inteligentny piekarnik z kontrolą temperatury, który może dostarczać ciepło w sposób równomierny, dłuższą powierzchnię grzewczą i bardziej jednolitą temperaturę ogrzewania, a proszek operacyjny ma 4500 W, 30% mniej niż inne piece.Po drugie, otrzymał wydajne oczyszczanie, aby zapobiec wystąpieniu zjawiska anty-oleju podczas procesu pieczenia, więc oczyszczacz odfiltruje wszystkie opary, a następnie odprowadzi je w przypadku nagromadzenia się oparów oleju wewnątrz piekarnika.Po trzecie, ma system podgrzewania wstępnego, czujnik masy proszku, usuwanie proszku o wysokiej częstotliwości i wałek ssący, a do tego inne wytrząsarki do proszku nie mają wszystkiego, co właśnie ci powiedzieliśmy.

najnowsze wiadomości o firmie Firma AIIFAR weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Druku Cyfrowego w Szanghaju w 2023 roku  1

Oprócz maszyny do wytrząsania proszku mamy również inne rodzaje produktów, takie jak drukarka DTF, różnej wielkości wytrząsarki do proszku.Nasze produkty nadają się głównie do dużych zakładów odzieżowych lub indywidualnych warsztatów rodzinnych.Ponadto, zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klientów, możemy świadczyć niestandardowe usługi dla małych sklepów i hurtowni lub różnych branż poligraficznych.

najnowsze wiadomości o firmie Firma AIIFAR weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Druku Cyfrowego w Szanghaju w 2023 roku  2

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami lub masz jakiekolwiek problemy techniczne napotkane podczas przetwarzania sceny, po prostu przyjdź na nasze stoisko podczas wystawy, mamy wysokiej jakości inżynierów, którzy pokażą ci, jak działa maszyna i udzielą ci więcej technicznych wskazówek i porad osobiście.Ale jeśli nie możesz przyjść na miejsce wystawy, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach z powodu niekontrolowanych czynników, możesz w dowolnym momencie skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

 

niezależne doświadczenie badawczo-rozwojowe w dziedzinie DTF jest powodem, dla którego zawsze jesteśmy liderem branży.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do wytrząsania proszku DTF Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 dtffilmprinter.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.