Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Informacje o firmie 4 sposoby testowania białego atramentu
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
86--18102687478
Skontaktuj się teraz

4 sposoby testowania białego atramentu

2023-07-19

Najnowsze wiadomości o 4 sposoby testowania białego atramentu

Biały atrament jest o wiele ważniejszy niż inne kolory w procesie drukowania DTF, a jego wskaźnik zużycia jest wyższy niż w przypadku innych.Jeśli nie wiesz, czy Twój nowy biały atrament jest dobry, przeczytaj ten artykuł, który pomoże Ci się o tym przekonać.

 

1. Test wytrącania (sugestia: tę metodę najlepiej przetestować z białym atramentem 2 różnych marek)

Możesz wlać biały atrament do butelki z przezroczystą wodą, potrząsnąć nią, a następnie odstawić;następnie obserwuj różnicę między butelkami:im wolniej osadza się osad w tuszu, tym lepsza jest względna jakośćz the biały atrament.

 

2. Wydrukuj na maszynie DTF, aby zobaczyć płynność

Można drukować najpierw od długości 10m, a następnie zwiększać o długość 5m, z której można zobaczyć, czy płynność ciągłego druku atramentowego jest wysoka, czy nie.Dobry atrament będzie działał płynnie podczas procesu drukowania.

 

3. Sprawdź naprężenie rozciągające

Możesz wydrukować czysty biały wzór, a następnie go rozciągnąć.Sprawdzając elastyczność, możesz poznać wytrzymałość białego atramentu na rozciąganie.Jak zwykle,the wyższywytrzymałość na rozciąganieH, tym lepiej tOn jakolity.

 

4. Sprawdź czystość koloru

Niektóre atramenty nie są wystarczająco białe, możesz obserwować biały atrament podczas procesu drukowania DTF, sprawdzić czystość, porównując karty kolorów.TOn bielszy To dostaje, tym lepiej.

 

W rzeczywistości gliceryna i dwutlenek tytanu to dwa ważne składniki, które decydują o jakości białego atramentu.„Gliceryna” zapewnia płynność drukowania DTF, „dwutlenek tytanu” zapewnia wytrzymałość na rozciąganie.Chociaż stosowanie najlepszego białego atramentu jest dobrze znane, ale ze względu na różne rozmiary wzorów fal w drukarkach w każdej fabryce, aby zapewnić płynny druk, który będzie wymagał dopasowania różnych rodzajów atramentów.Dlatego najlepiej wybrać oryginalny pasujący atrament, aby uzyskać najwyższą kompatybilność w doborze procesu atramentowego.

 

Warunki testowe testu atramentu AIIFAR: Po pierwsze, musi być drukowany w sposób ciągły i płynny przez ponad 30 m;Po drugie, czy może przejść test paskowy.Tylko biały atrament, który spełnia jednocześnie dwa powyższe warunki, jest uważany za pomyślny dla testu AIIFAR.

 

Nawiasem mówiąc, jeśli chodzi o biały atrament, istnieje problem, który musi cię trapić przez długi czas: głowice drukujące drukarki są zawsze blokowane przez biały osad.Kiedy głowice drukarki są zablokowane, musisz zatrzymać pracę maszyny, aby wyczyścić głowice drukujące, co kosztowałoby cię trochę cennego czasu.Jeśli liczba zatykania występuje zbyt często, będziesz musiał wydać dodatkowe pieniądze na zakup nowej głowicy drukującej.Aby temu zapobiec, AIIFAR wynalazł urządzenie do mieszania białego atramentu do drukarki DTF, które może utrzymywać biały atrament w ruchu bez wytrącania się.Oto film, aby uzyskać więcej informacji na temat urządzenia do mieszania białego atramentu.

 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do wytrząsania proszku DTF Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2024 dtffilmprinter.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.